Sazinies ar mums

Tel.Nr. 29247634

E-pasts: bramanugodi@inbox.lv


Informācija ziedojumiem: 

Biedrība "GODI.LV" Reģ.Nr.40008288974,

Viestura iela 12A-21, Cēsis
Swedbanka, LV45HABA0551050071868

Ziedojot, lūdzu, norādiet projektu, kuru vēlaties atbalstīt.

Esam sagatavojuši grāmatas un kartītes, kuras palīdzēs uzsākt savu personīgās garīgās pilnveidošanās ceļu.

Par ziedojumiem piedāvājam tās iegādāties. Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti izglītojošo īsfilmu sagatavošanai un publicēšanai.

Vienotība ar VISU KAS IR grāmatas formātā.

Grāmatu veido zīmes un lūgšanas, aiz kurām seko paskaidrojošā daļa vai ieteikumi zīmes lietošanai, zem paskaidrojošās daļas atstāta vieta personīgajām piezīmēm. (viss, kas stāv rakstīts, mūs sazemē mūsu fiziskā un garīgā ķermeņu vienotībā). Grāmatā ir piecpadsmit zīmes un lūgšanas. Ziedojums, sākot no 18 EUR.

Spēka zīmju valoda. Aktuālo spēka dziesmu, vārdu un zīmju apkopojums, Rāmi, rāmi, pamazām, Pie Dieviņa gari galdi, Lai bij' vārdi, kam bij' vārdi, Ai, Saulīte, mēnestiņ', Salauzos zobentiņ'. Ziedojums, sākot no 7EUR.

GODI.LV mājas - Bramaņi, Pelēču pagasts.

Mantras katrai dienai

Baltās Tāras, Zaļās Tāras, Vasudhari, Šakjamuni Budas, Avalokitešvara, Medicīnas Budas un dievišķās Tantras mantras. Kopā septiņas mantras, katrai dienai.  Ziedojums, sākot no 12 EUR.

Vienotība ar VISU KAS IR

Zīmju un kodu komplekts, kas sastāv no divpadsmit lūgšanām. Zīmes un lūgšanas, sākot no individuālā (sievišķā un vīrišķā pirmsākuma), nāves un karmas līgumiem, laika, telpas un dievišķās perfekcijas manifestāciju.  

"...Kas nemāka, tam bij' grūti, Kas mācēja, tam bij'viegli."" (L.tdz.)

Ziedojums, sākot no 15EUR.