Tibetas skanošo pilnmēness bļodu meditācija


Gadu simtiem tibetieši praktizējuši skaņu dziedināšanu un apziņas transformāciju ar Tibetas skaņošo bļodu palīdzību. Tibetas mūki jau izsenis novērojuši bļodu skaņu tūlītēju efektu meditācijas uzsākšanai un padziļināšanai, kas ļauj apziņai kļūt dzidrai un uztvertspējīgai Visuma informāciju jeb Īstenību. Arī mūsdienu zinātne turpina atklāt skanošo bļodu dziedinošo spēku. To radītā rezonanse uzlabo cilvēka imunitātes funkcijas, pazemina asinsspiedienu un ievērojami samazina stresa līmeni, pamodinot ķermeņa dziļāko spēku sevi dziedināt.

Tibetas dziedošās bļodas ir sena prakse, kas radusies Himalaju reģionā pirms vairākiem gadsimtiem. Tās tiek izmantotas meditācijā, dziedināšanā un rituālos. Šīs bļodas ražo no dažādiem metāliem, tostarp vara, niķeļa, cinka un sudraba, katram no kuriem ir savs unikālais skaņas tonis.

Dziedinošais efekts galvenokārt balstās uz skaņas vibrācijām, ko rada bļodas. Tie, kas praktizē ar dziedošajām bļodām, uzskata, ka šīs vibrācijas var ietekmēt cilvēka enerģijas laukus un ķermeņa čakras, palīdzot atjaunot enerģijas līdzsvaru un veicinot dziļu relaksāciju. Skaņas terapija ar dziedošajām bļodām var palīdzēt mazināt stresu, uzlabot koncentrāciju un veicināt emocionālo labklājību.

Skaņas un vibrācijas, ko rada dziedošās bļodas, nodrošina iekšējas miera un harmonijas sajūtu, palīdzot cilvēkiem sasniegt dziļāku meditācijas stāvokli. Šis efekts tiek uzskatīts par terapeitisku un palīdz cilvēkiem atslābināties un atbrīvoties no ikdienas stresa.

Tibetas skanošo bļodu skaņas sinhronizē jutīgos smadzeņu viļņus, radot terapeitisku efektu prātam un ķermenim.

Juris Bramanis apguvis praktisko dziedināšanas kursu Nepālas dziedināšanas centrā (Kathmandu Healing center). Sertificēts dziednieks ar pilnu visu 7 čakru skanošo Pilnmēness bļodu komplektu, ko Tibetas mūki darinājuši tradicionāli, atskaņojot mantras pilnmēness laikā, kad dziedinošā enerģija ir visspēcīgākā. 

Nodarbības ilgums aptuveni  trīs stundas, dalības maksa 35, 00 EUR