Ci Gun prakse


Ikdienas prāta attīrīšanas un elpošanas balansēšanas prakse

Juris Bramanis ir tiešais meistara Lenga Sju Guana skolnieks (1998-2000), kopš tā laika, kad meistars sertificēja Juri vadīt Ci-Gun nodarbības, metode ir kļuvusi latviski pieejama un praktizējama cauri pārmaiņām, laikiem, ļaujot Jura un viņa skolnieku dzīvēs Dvēseles patiesībai manifestēties. Līdz ar to metode sen vairs nav tikai vingrinājumu vai fiziskā ķermeņa dziedināšanas komplekss.


Ci Gun ir sena prakse, kas apvieno fiziskos vingrinājumus, meditāciju un elpošanas tehnikas, lai veicinātu vispārējo veselību un labsajūtu. Šīs prakses labvēlīgā ietekme uz cilvēka fizisko un garīgo veselību var tikt pamatota vairākos aspektos:

Fiziskās veselības uzlabošana

: Ci Gun vingrinājumi ir zemas intensitātes, tādēļ tie ir piemēroti visu vecumu cilvēkiem, tostarp tiem, kuriem ir ierobežota fiziskā spēja vai hroniskas saslimšanas. Šīs prakses var uzlabot locītavu kustīgumu, muskuļu stiprumu un elastību, kā arī uzlabot asinsriti un enerģijas plūsmu organismā.

Stresa un trauksmes mazināšana

: Regulāra Ci Gun prakse palīdz samazināt stresa un trauksmes līmeni. Meditatīvie elementi un koncentrēšanās uz elpošanu var palīdzēt cilvēkiem atslābināties un atbrīvoties no negatīvām emocijām, kas veicina garīgo mieru un emocionālo līdzsvaru.

Imūnsistēmas stiprināšana

: Ir pierādījumi, ka Ci Gun var palīdzēt stiprināt imūnsistēmu, kas ir svarīgi veselības uzturēšanai un dažādu slimību novēršanai.

Miega kvalitātes uzlabošana

: Cilvēkiem, kas praktizē Ci Gun, bieži uzlabojas miega kvalitāte. Tas ir svarīgi, jo labs miegs ir būtisks veselīgas dzīvesveida sastāvdaļa.

Garīgās skaidrības un koncentrēšanās spējas veicināšana

: Ci Gun prakse var uzlabot garīgo skaidrību un koncentrēšanās spējas, kas ir svarīgi gan darbā, gan ikdienas dzīvē.

Emocionālās labsajūtas veicināšana

: Ci Gun prakse veicina dziļu savienojumu starp prātu un ķermeni, palīdzot cilvēkiem justies emocionāli līdzsvarotākiem un mierīgākiem.

Vingrinājumu mērķis ir atbrīvoties no fiziskās dzīves un uz prātu vērstām ietekmēm par laiku, lai varētu sajust un dzīvot Dvēseles laikā. Lai katrs sajustu Dvēseles dzīvi kā Prieku, kā Vērtību, kā Pirmavotu, lai atmodinātu sevī spēku dzīvot Dievišķi skaistu dzīvi uz Zemes jau šodien.


Nodarbības ilgums aptuveni viena stunda, dalības maksa 15, 00 EUR