Aromterapijas apmācība


  1. Stresa un trauksmes samazināšana: Aromterapija tiek plaši izmantota, lai mazinātu stresu un trauksmi. Ēteriskās eļļas, piemēram, lavandas un citronu balzama eļļas, ir pazīstamas ar to nomierinošajām īpašībām.

  2. Uzlabo miega kvalitāti: Daudzas ēteriskās eļļas, piemēram, lavandas eļļa, ir zināmas ar to spēju uzlabot miega kvalitāti, palīdzot cilvēkiem ātrāk aizmigt un nodrošinot dziļāku miegu.

  3. Sāpju mazināšana: Aromterapija var palīdzēt mazināt dažāda veida sāpes, tostarp galvassāpes, muskuļu sāpes un menstruācijas sāpes. Ēteriskās eļļas, piemēram, piparmētras un eikalipta eļļas, ir pazīstamas ar sāpju mazinošajām īpašībām.

  4. Imūnsistēmas stiprināšana: Dažas ēteriskās eļļas var palīdzēt stiprināt imūnsistēmu. Piemēram, eikalipta, citronu, salvijas, lavandas un tējas koka eļļas tiek izmantotas, lai uzlabotu organisma spēju cīnīties ar infekcijām.

  5. Gremošanas sistēmas uzlabošana: Aromterapija var arī palīdzēt gremošanas sistēmas problēmu gadījumos, piemēram, mazināt vēdera uzpūšanos vai uzlabot gremošanu. Piemēram, bergamota eļļa.

  6. Ādas stāvokļa uzlabošana: Dažas ēteriskās eļļas, piemēram, tējas koka eļļa un rozmarīna eļļa, tiek izmantotas, lai uzlabotu ādas stāvokli, ārstējot dažādas ādas problēmas, piemēram, pūtītes vai sausu ādu.

  7. Enerģijas un koncentrācijas palielināšana: Aromterapija var palīdzēt palielināt enerģiju un uzlabot koncentrāciju. Piemēram, piparmētras un citronu eļļas tiek izmantotas, lai stimulētu prātu un uzlabotu fokusu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka, lai gan aromterapija var būt noderīga papildinājums kopējai veselības aprūpei, tā neaizstāj tradicionālo medicīnu un jāizmanto piesardzīgi. Ir ieteicams konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu pirms aromterapijas izmantošanas, īpaši grūtniecības laikā, bērniem, vai cilvēkiem ar hroniskām veselības problēmām.

Kopumā, aromterapija piedāvā daudzpusīgu pieeju veselības un labsajūtas uzlabošanai, izmantojot ēterisko eļļu aromātiskās un terapeitiskās īpašības, kas var atbalstīt gan fizisko, gan emocionālo labklājību.


Nodarbības ilgums aptuveni  trīs stundas, dalības maksa 75, 00 EUR