Retrīti


108 Ego aspekti- slimību cēloņi.

Dieva gēna aktivizēšana sevī. Atbrīvošanās no karmiskie ierakstiem un kolektīvās apziņas ietekmes uz sevi. Atbrīvošanās no VISĀM lomām (sieva, vīrs, mamma, meita,dēls, darbinieks, bezdarbnieks, latvietis, gruzīns, skaists, vientiesis, gudrs, izglītots, sertificēts utt.)

Skaitlis 108 tiek uzskatīts par pilnības skaitli, kas apvieno garīgo un materiālo pasauli. Tas simbolizē visu eksistenci un pilnību.

  • Skaitlis 108 ir svarīgs saistībā ar Sauli un Mēnesi - attālums no Zemes līdz Saulei ir aptuveni 108 reizes lielāks par Saules diametru, un līdzīgs princips attiecas arī uz Mēnesi.
  • Budistu tradīcija: Budismā 108 ir nozīmīgs, jo tas apzīmē 108 cilvēciskās kaislības, kas jāpārvar, lai sasniegtu apgaismību. Lūgšanu malas tiek izmantotas, lai skaitītu mantras vai lūgšanas, un 108 krellītes palīdz sasniegt šo garīgo disciplīnu.
  • Matemātiskie un numeroloģiskie aspekti: 108 ir nozīmīgs arī matemātiski un numeroloģiski. Tas ir skaitlis, kuru veido citi nozīmīgi skaitļi, piemēram, 1, 0 un 8, kas simbolizē vienotību, tukšumu un bezgalību.


Nodarbības ilgums sešas stundas, dalības maksa 125,00 EUR