Latvietes JOGA

Deviņu nedēļu ceļojums pie sevis- gan fiziskā, gan mentālā, gan dvēseles līmenī

Katrā nodarbība darbs notiek ar vienu konkrētu čakru, atbilstoši mērķim:

  • Pirmā čakra- divas nodarbības. Kas ir pirmatnējā būtība, sava pirmsākuma apzināšanās. zeme un dzimta. Meditācijas savienībai ar Gaiju. Dzimtu līdzsvara meditācijas.
  • Otrā čakra- divas nodarbības. Savu robežu apzināšanās. Nāves meditācija. Dzimšanas meditācija.
  • Trešā čakra- viena nodarbība. Es gribu apzināšanās, atbrīvošanās no kontroles. Sev piederošās pilnības apzināšanās meditācija.
  • Ceturtā čakra- viena nodarbība. Sirds atvēršana- es neesmu kolektīvā apziņa. Meditācija- ceļojums uz Sirds templi.
  • Piektā čakra- viena nodarbība. Runāt un dzirdēt patiesību. Mantras skandēšana. Klusēšanas meditācija.
  • Sestā čakra- viena nodarbība. Redzētāja atvēršana. Orion teta dziedināšanas meditācija.
  • Septītā čakra- viena nodarbība. Viss ir viens un arī tā nav.

Nodarbības tiek iesāktas ar atbilstošiem fiziskiem vingrinājumiem, kas palīdz ne tikai ķermeņa stiepšanā un muskuļu stiprināšanā, bet arī darbojas kā veids, lai uzlabotu enerģijas plūsmu caur čakrām. Vingrinājumi palīdz atpazīt un apzināties sava ķermeņa slēptās iespējas un iemācīties uzticēties tam.

Nodarbību spēcīgākā un būtiskākā daļa ir vadītās meditācijas, kuras dažkārt var būt izaicinošas, jo tās var likta pārvarēt iekšējās barjeras un saskarties ar personiskajiem izaicinājumiem.

Nodarbības noslēgumā savu sajūtu, novērojumu un atziņu pierakstīšana, kas palīdz atbrīvoties no uzkrātās informācijas un stresa un ļauj vēlāk pārdomāt un novērtēt piedzīvoto pārmaiņu dziļumu.

Šis kurss ir ne vien par fiziskiem uzlabojumiem, bet galvenokārt par iekšējo spēku, dzīvesprieku un pašapziņas attīstību. Lai katra sieviete, kas piedalās nodarbībā iegūst ne tikai jaunas prasmes un tehnikas, bet arī gūst dziļāku izpratni un pārliecību, ticību par sevi- par "Es esmu".


Latvietes JOGA 9 nedēļu transformācijas programma 

(dalība atsevišķās  nodarbības 45EUR)

300€