Dzīves rits

Kā savu Laimas ratu, lai iegriežu savās interesēs, savās dievišķajās interesēs. Kā celties ar saulīti no rīta, kā sevi sagatavot naktij, kādas prakses ir piemērotas tieši man, kur ir robeža starp fanātismu un brīvo gribu? Utt. daudz jautājumu, būtu labi, ja kāds uz viņiem spētu atbildēt, mēs parasti meklējam "kādu", kurš visu pateiks. 

Vienīgais, kurš uz visiem jūsu, maniem, mūsu jautājumiem var atbildēt, esam mēs katrs. Ir jāiemācās sevi dzirdēt. 

Vienas dienas seminārs pāriem. "Būt vai nebūt Mīlestībā"  

Vienas dienas pasākums pāriem, kuri kopā gadu, piecus vai divdesmit piecus gadus. Pāriem, kuri ir kopā. 

Karmisko attiecību laiks ir beidzies jau kādus desmit gadus atpakaļ, tagad mēs piedzīvojam dievišķo attiecību laiku.

Laika periodā no iepazīšanās līdz šodienai ir daudz notikumu, kas ir ietekmējuši attiecības, precīzāk, ietekmējuši to kā mēs izturamies pret otru, ietekmējuši mūsu attieksmi kā mēs uztveram otru. Mēs esam ļāvuši "uzkrāties šiem sodrējiem un esam nedaudz apķepuši". Mīlestība joprojām pastāv, viņa ir dzīva un skaista, tik nedaudz jānospodrina mūsu redze.

Reizēm iešaujas prātā doma, ka vieglāk ir apgūtās prasmes un zināšanas, par to kā veidot attiecības, kā dzīvot veiksmīgās attiecībās utt., ka vieglāk ir sākt "dzīvi no jauna" ar jaunām attiecībām, jo esošais partneris var nesaprast; mums pašiem grūti mainīt ierasto izturēšanos, ierastā vidē, tik ļoti daudz attaisnojumus mēs varam izdomāt.

Seminārs būs nevis par to, kas ir bijis un nevis par to, kas būs. Seminārā skatīsimies uz to, kas ir. Uz šodienu. Kas šodien ir pamanīts, ieraudzīts, kas šodien ir palaists, atbrīvots, kas šodien ir radīts un aizstāts. 

Seminārs ir paredzēts izglītojošs, lai katrs varētu individuāli ieraudzīt to, kad, kurā brīdī ir sākusies "uztīšana", kad ir sākusies aizvainojumu uzkrāšana, kad sākusies attieksmes veidošana. Sievietei lielākoties "kamols" tiek tīts uz aizvainojumiem (noklusētiem, maskētiem, dziļiem un pamatā ilūzijas dēļ,) un ar aizvainojumu jau notiek jauna reakcija; vīrieši, savukārt, veido attieksmi (tiek uzkrātas situācijas, kas rada jau loģisku secinājumu, līdz ar to attieksmi (nu, ja, tagad būs tas un tas, viss skaidrs, viss zināms) un ar attieksmi jau tiek sagaidīta situācija. Viens rada situāciju ar aizvainojumu, otrs uz viņu reaģē ar attieksmi- šķiet apburtais loks- jā, ja nemainām šodien to, kas noticis, ja nepārtraucam.

Seminārs visiem tiem pāriem, kas saprot, ka Mīlestība nav tikai "rozā brilles", kuras ar laiku "nokrīt", kas saprot, ka Mīlestība ir dvēseļu izvēlēti partneri katru dienu un visas dzīves garumā. 

Mīlestībā kopā radīt katru dienu un dzīvot katru dienu.

Seminārs pāriem, kas tam tic un uz to tiecās.

Dievišķās zemes valoda

Trīs (+) dienu retrīts, kura laikā iepazīsimies ar dziedinošo valodu, kurā runā zeme caur kristāliem, augiem, stihijām un dzīvniekiem.

  • Ceļojums spēka dzīvnieka meklējumos.
  • Kristāli
  • Ēteriskās eļļas un ārstniecības augi.
  • Masāža. Pirts. Uguns rituāls.

Katrā no mums ir zemes valoda, ir nepieciešama tikai tās aktivācija, retrīts ir tikai dzirkstele, aktivācija. Tālāk katrs individuāli ieraudzīs, atpazīs un saplūdīs ar savu dziednieku, ar savām zināšanām, kas katrā mīt. Visu retrīta laiku, ar dažādām "valodām"- kristāliem, aromātiem un ēteriem, būs iespēja sakārtot sevi, pielietojot katru no apgūtajām tehnikām, lai sabalansētu un izdziedinātu sevi visu savu čakru līmenī, atjaunojot vienotību un netraucētas gaismas plūšanu.

Programma.

1. Ierašanās, iekārtošanās un iepazīšanās.

2. Ceļojums spēka dzīvnieka atrašanā. Katram sava rituāla deja, rituāla nakts, ar nostiprinošo uguni. Meditācija gonga skaņās.

3. Kristālu ētika. Dziedināšana ar kristāliem praksē. Diagnostika pa čakrām. Tibetas bļodu meditācija.

4. Masāžas higiēna un ētika. Pašmasāžas īpašās tehnikas apgūšana. Aromātiskās eļļas, sava aromāta noteikšana un savu čakru "piepildīšana" ar šo aromātu. Dzīvā deja. Meditatīvā deja.

5. Uguns ētika savas uguns iekuršana un došanās mājup.

Enerģijas apmaiņai ziedojums. 

Jauna prakse- nodarbība. Ceļojums pie savas tumšās puses. Pie savām bailēm, dusmām, sāpēm un skumjām.

Jau vairākus gadu simtus pirms mums ir bijuši cilvēki, kas zināja par enerģijas nezūdamību, kas prata enerģiju pārvaldīt, kas nav ļāvuši destruktīvai enerģijai (naids, dusmas, bailes, skaudība, iekāre, negausība) izpausties. Šie viedie zināja, ka enerģija pati par sevi nevar pazust- nevar nepārtraukti slāpēt, noliegt un slēpt no sevis savas dusmas, bailes, nevar aizbēgt no savām sāpēm...kaut kad, pie konkrētiem, līdzīgiem apstākļiem, tās nāks uz āru. Un tad- kā nu kuram...

Katrā no mums ir gaisma un tumsa. Kad mēs savu tumsu apzināmies, mēs jau sākam strādāt, mēs sākam pārvaldīt savu tumšo pusi, mēs kļūstam par savas enerģijas meistariem. Kā apzināties savu tumsu, kā viņu izgaismot, kā ieraudzīt to, kas tik ilgi slēpts, turēts noslēpumā, tik dziļi "norakts", ka pat aizmirsts. ...vienīgi tā urdošā, mieru nedodošā sajūta, ka kaut kas nav tā kā vajag, ka kaut kas notiek vai gluži otrādi- nenotiek nekas kā gribētos...

Lai gaismu spētu noturēt ilgstoši, lai pie lieliem vējiem, mūsu koks nesalūztu, ir jāpārzina savas saknes, savs spēks, savā dziļumā, savā dziļākajā tumsā.

Pēdējo gadu konsultāciju pieredze, parādīja, cik svarīgi ir, dodoties uz priekšu, sakārtot pagātni, sakārtot to pārdzīvojuma līmenī. Ir jāsaprot, ka ciešanas, kuras mēs sevī turam, mēs arī ieguvām tieši pārdzīvojuma rezultātā (bailes, sāpes, dusmas, aizkaitinājums utt., tas viss mūsos aktivizējās tieši pārdzīvojot, tieši ievainojot mūsu jūtu ķermeni).

Konsultācijas- meditācijas laikā katrs pats varēs atzīt sevī savas ciešanas, tās transformējot, sevi izdziedināt. Sasniegt stāvokli, kad bailes nebaidās, dusmas nedusmojas un sāpes nesāp. Un noslēgumā atjaunot sevi, piepildot ar tīru mīlestību un gaismu no pirmavota, lai sasniegtu vienotību ar savu Augstāko Es, savā dvēseles ceļā, savā laika līnijā.

Dārgākais, kas mums ir, ir dzīvot un radīt mīlestībā.

Nodarbības ir individuālas, to ilgums ir no 8 līdz 24 stundām. Katra meditācija notiek skolotāja pavadībā. Tiek izmantotas metodes, kuras lieto šamaņi savos ceļojumos, zināšanas par augiem, ēteriem, skaņām; tiek izmantotas Vipassana meditācijas prakse.

Piesakoties uz nodarbību katram var tikt doti vēl papildus norādījumi, uzdevumi, kristāli un amuleti, kā arī prakses, kas tiks apgūtas.Ikdienas prāta attīrīšanas un elpošanas balansēšanas prakse

Juris Bramanis ir tiešais meistara Lenga Sju Guana skolnieks (1998-2000), kopš tā laika, kad meistars sertificēja Juri vadīt Ci-Gun nodarbības, metode ir kļuvusi latviski pieejama un praktizējama cauri pārmaiņām, laikiem, ļaujot Jura un viņa skolnieku dzīvēs Dvēseles patiesībai manifestēties. Līdz ar to metode sen vairs nav tikai vingrinājumu vai fiziskā ķermeņa dziedināšanas komplekss.

Vingrinājumu mērķis ir atbrīvoties no fiziskās dzīves un uz prātu vērstām ietekmēm par laiku, lai varētu sajust un dzīvot Dvēseles laikā. Lai katrs sajustu Dvēseles dzīvi kā Prieku, kā Vērtību, kā Pirmavotu, lai atmodinātu sevī spēku dzīvot Dievišķi skaistu dzīvi uz Zemes jau šodien.

Tibetas skanošo bļodu apmācība

Juris Bramanis, masieris kopš 1997.gada, un masieru treneris kopš 2002.gada aroma terapijā, karsto akmeņu masāžā (Hot stone masage) un kopš 2014.gada pasniedz Tibetas skanošo bļodu tehnikas nodarbības pašizdziedināšanā, meditācijā un grupu meditācijā.

Tibetas skanošo bļodu dziedinošās tehnikas apguvei tiek piedāvāti individuāli apmācību kursi, īpaši gaidīti pāri, ģimenes, kā ari kursi meistariem, kas vada meditācijas grupām (jogas skolotāji, masieri, kosmetalogi, fitnesa treneri- profesionāļi, kas strādā ar grupām un jūt, nodarbības papildinājums ar Tibetas dziedošo bļodu meditatīvā, relaksējošā, dziedinošā vibrācija, papildinās meistara nodarbības).

Nodarbība notiek aptuveni četras stundas un ~ divas stundas individuālā dziedināšana katram dalībniekam

Praktiskās nodarbības

Vairāku gadu garumā, esam apkopojuši un ar savu pieredzi atzinuši par labu esam prakses, ar kurām labprāt dalāmies, organizējot apmācības.

Izmantojot vibrāciju tiltus: kristālus, Tibetas bļodas, lūgšanas, aroma terapiju, mantras un sakrālās ģeometrijas zīmes, elpošanas vingrinājumus (joga, Ci Gun utt.) mēs prasmīgi pastiprinām meditācijas enerģētisko un informatīvo tīrību.

Visas šīs prakses palīdzēs indivīdam, personai saglabāt sevī vienotību ar Dievu. Šie meditāciju tilti- pastiprinātāji, pat ir nepieciešami, lai mūsdienās,, spētu nodibināt saikni ar savu Augstāko Es, un dzīve ritētu harmoniskā Dieva plūsmā. 

Mūsos katrā dzīvo Dievišķā dzirksts, kas ir nemirstīga, neievainojama, nenopūšama, bet kas ir vissvarīgākais jāatceras: Šī Dievišķā dzirksts veidojas ne tikai no tā, ka mēs to zinām un par to runājām, Dievišķā dzirksts veidojas no dzīvot un strādāt sevī, turot augstākos mērķus, augstāko svētību.

Tādejādi ar dzīves pārbaudījumiem: prieku un bēdām, laimi un slimībām, dzīvību un nāvi, cilvēkam ir spēks to harmoniski pārdzīvot, nepazaudējot radīšanas un radošuma īpašības.


Tibetas skanošo pilnmēness bļodu meditācija.

Gadu simtiem tibetieši praktizējuši skaņu dziedināšanu un apziņas transformāciju ar Tibetas skaņošo bļodu palīdzību. Tibetas mūki jau izsenis novērojuši bļodu skaņu tūlītēju efektu meditācijas uzsākšanai un padziļināšanai, kas ļauj apziņai kļūt dzidrai un uztvertspējīgai Visuma informāciju jeb Īstenību.

Arī mūsdienu zinātne turpina atklāt skanošo bļodu dziedinošo spēku. To radītā rezonanse uzlabo cilvēka imunitātes funkcijas, pazemina asinsspiedienu un ievērojami samazina stresa līmeni, pamodinot ķermeņa dziļāko spēku sevi dziedināt.

Tibetas skanošo bļodu skaņas sinhronizē jutīgos smadzeņu viļņus, radot terapeitisku efektu prātam un ķermenim.

Juris Bramanis apguvis praktisko dziedināšanas kursu Nepālas dziedināšanas centrā (Kathmandu Healing center). Sertificēts dziednieks ar pilnu visu 7 čakru skanošo Pilnmēness bļodu komplektu, ko Tibetas mūki darinājuši tradicionāli, atskaņojot mantras pilnmēness laikā, kad dziedinošā enerģija ir visspēcīgākā. 

Kristālu dziedinošānas tehnikas apmācība

Kopš 2009.gada Juris Bramanis pasniedz arī nodarbības par kristālu dziedinošām spējām uz psihi, uz nervu sistēmu un psihosomatiku. Līdzšinējā psihoterapijas konsultatīvā prakse pierādīja, ka kristāli maigi, tai pat laikā pārliecinoši izdziedina personas depresīvās un tumsonīgās domas un jūtas, šajā sakarā tika izstrādāta apmācības programma, kurā tiek pasniegtas zināšanas par kristālu izvēli, pielietošanu un kopšanu (kristāli arī ir jākopj). Nodarbībās par kristālu dziedinošās tehnikas apmācībām tiek dotas praktiskas zināšanas par iedomības aspektiem, tiek risināti un apgūti prāta tumsonības radītie ciešanu cēloņi, tādējādi kristāli kā enerģētiski vibrējoša platforma palīdz personai izgaismot savas iedomības un tumsonības radītās ciešanas, enerģētiski paceļot augšā dvēseles vibrācijās. Šis ir arī Jura mīļākais lekciju un nodarbību kurss, ko katrs dalībnieks, strādājot ar kristāliem praktiskajās nodarbības, atklāj katrs pats savas dvēseles talantus, virsspējas, dziedinošās spējas. Meistars tai pat laikā sagatavo prātu, lai persona neapmaldās iedomības, lielības un sevis parādīšanas valgos.

Nodarbības ilgums četras stundas un ~ divas stundas individuālā dziedināšana katram dalībniekam.  

Retrīts. Ikdienas prāta attīrīšanas un elpošanas balansēšanas prakse, kopā ar EGO aspektiem.

Vairākus gadus organizējot retrītus un seminārus, esam sapratuši, ka zināšanas ir jānodod kopā ar praksi. Daudz lielāku ieguvumu saņema tie, kas apguva, izpētīja un strādāja ar saviem Ego aspektiem, kas iemācījās tos atpazīt arī citos,  un vēlāk apmeklēja arī Elpošanas vingrinājumu retrītu. Tāpēc arī turpmāk šie retrītu būs pieejami kā viens.

Retrīta laikā būs iespējams katram pašam veikt diagnostiku savam fiziskajam ķermenim, iepazīstot vingrinājumu laikā nepatiku, tirpoņu, krampjus, labajā, kreisajā pusē, rokām, kājām, ausīm utt., līdz sapratīsim no psihosomatikas viedokļa, ko tas nozīmē un kādus blokus, aizspriedumus palaist, ar ko strādāt. Līdzīgi kā psihosomatikā, nu jau zinām, ka prāta bloki rada ciešanas un slimības. Paplašināsim savu anatomijas izpratni uz šīs bāzes, saprazdami, ka arī smalkajos un mentālajos plānos- dievišķajos plānos, ja eksistē prāta bloki vai tumsonīgi uzskati, mūsu smalkie ķermeņi ir ievainoti, traucēti un izsīkuši. Šis retrīts un šī prakse dziedinās mūs katru visos mūsu deviņos gaismas ķermeņos. Kļūsim, vispirms par savu ķermeņu ekspertiem.

Visu slimību cēloņi ir negatīvā enerģija, kas uzkrājas cilvēka aurā nepareizas rīcības, domu un jūtu dēļ, ko cilvēks pieļauj nezināšanas vai nespējas pārvaldīt savu rīcības dēļ.

"Viena sekunde iedomības dzēs tūkstoš gadus askēzes", nedaudz no ego aspektiem: Tiecība pēc materiālā, Tiecība pēc slavas, Sociālā loma, statuss, sertifikāti, Mazvērtības komplekss, Vāja griba, Sevis žēlošana- upurītis.

"Kuru darbu padarīju,

To ielaidu rudenī.[...]" (L.tdz.)

Tautasdziesmas daudz runā par darbiņa padarīšanu, par tā padarīšanu vienu reizi un līdz galam "tādejādi, ielaižot rudenī". Darbs ar personīgajiem ego aspektiem ir kā "sevis revidēšanas" pasākums, kurā mēs sevi sagatavojam jau nākošajam solim.

"[...] Nu, Dieviņi, Tava vaļa,

Nu Tavās rociņās,

Manas baltas villainītes,

Mana balta dvēselīte. [...] (L.tdz.)


Vipassana ievadmeditācijas nodarbības

1. Kas ir Patiesība?
2. Kā mums katram nonākt līdz Patiesībai? (svarīga sava pieredze, ar dzīves piemēru)
3. Kā mums katram pieņemt otra un visu Patiesību? (Tolerances ētika)
4. Patiesība un vīrietis, Patiesība un sieviete. (Domas. Emocijas)
5. Meditācijas alternatīvas.
6. Meditācija un Diena. (Meditācija- vērot dienu)

Desmit stundu meditācijas, kurās tiek apgūta Vipassana tehnika tās sākuma līmeņos, ar skaidrojumiem, ar piemēriem, ar personīgajiem pārdzīvojumiem.

Dievišķās zemes valoda

Trīs (+) dienu retrīts, kura laikā iepazīsimies ar dziedinošo valodu, kurā runā zeme caur kristāliem, augiem, stihijām un dzīvniekiem.

  • Ceļojums spēka dzīvnieka meklējumos.
  • Kristāli
  • Ēteriskās eļļas un ārstniecības augi.
  • Masāža. Pirts. Uguns rituāls.

Katrā no mums ir zemes valoda, ir nepieciešama tikai tās aktivācija, retrīts ir tikai dzirkstele, aktivācija. Tālāk katrs individuāli ieraudzīs, atpazīs un saplūdīs ar savu dziednieku, ar savām zināšanām, kas katrā mīt. Visu retrīta laiku, ar dažādām "valodām"- kristāliem, aromātiem un ēteriem, būs iespēja sakārtot sevi, pielietojot katru no apgūtajām tehnikām, lai sabalansētu un izdziedinātu sevi visu savu čakru līmenī, atjaunojot vienotību un netraucētas gaismas plūšanu.

Programma.

1. Ierašanās, iekārtošanās un iepazīšanās.

2. Ceļojums spēka dzīvnieka atrašanā. Katram sava rituāla deja, rituāla nakts, ar nostiprinošo uguni. Meditācija gonga skaņās.

3. Kristālu ētika. Dziedināšana ar kristāliem praksē. Diagnostika pa čakrām. Tibetas bļodu meditācija.

4. Masāžas higiēna un ētika. Pašmasāžas īpašās tehnikas apgūšana. Aromātiskās eļļas, sava aromāta noteikšana un savu čakru "piepildīšana" ar šo aromātu. Dzīvā deja. Meditatīvā deja.

5. Uguns ētika savas uguns iekuršana un došanās mājup.

Enerģijas apmaiņai ziedojums.