Īsi par mums...

Caur laiku laikiem, Gaismas Skolotāji ir nākuši un snieguši mums Dievatziņu- kā dzīvot, kā savas kļūdas saprast un kā Mīlēt Dzīvi, lai Tā par Paradīzi, par Nirvanu taptu.

Pilnīgi visi Mēs te esam- savā ģimenē, savā draugu un kolēģu lokā saistīti- no šī loka paveras personas pašapziņas un sadarbības ētikas mācība, t.i. personības, ģimenes un partnerattiecību gravitācijas likumi (Dievatziņa, baušļi, sekularā ētika).

Pilnīgi visiem mums ir valsts, valoda un kultūra, kas mūs vieno, t.i. no šejienes persona apgūst Dievatziņu un altruisms, beznosacījuma Mīlestību- kalpošanu, mīlot savu valsti un tautiešus savus, līdz tik vienotus brāļus un māsas redz.

Un Visi mēs Pasaules brāļi un māsas esam,t.i., kur katrs sevī- "Liels un Mazs", apzināmies, vai arī vēl esam Ceļā uz šo apzinātību; un kā pieredzi, tik katram svarīgo, mēs tikumību pret Dzīvi, Dabu un Vienotību, ka "Viss ir viens", te apgūstam.

Katrs savu pieredzi - savu īpašo uzdevumu esam atnākuši apzināties, savu Dvēseles uzdevumu - Dieva Gribu pildām.

Arī mūsu, Jura un Ingūnas, dzīve ir apzināta, savas Dievišķās gribas izpausme, un, dzīvojot dzīvi, dalāmies ar saviem augļiem un padomiem, kurus mūsu Ceļā Dievs Devis Otram Dot.

Mēs - Juris un Ingūna Bramaņi, individuālajās konsultācijās un grupu meditācijās, pildām savu Dvēseles uzdevumu, tulkojot un atverot Dievatziņu, kas nav zināta vai pārprasta, vai aizmirsta.

Mēs izvēlamies Dievišķo, kā savu vienīgo realitāti.