Īsi par mums...

Caur laiku laikiem, Gaismas Skolotāji ir nākuši un snieguši mums Dievatziņu- kā dzīvot, kā savas kļūdas saprast un kā Mīlēt Dzīvi, lai Tā par Paradīzi, par Nirvanu taptu.

Pilnīgi visi Mēs te esam- savā ģimenē, savā draugu un kolēģu lokā saistīti- no šī loka paveras personas pašapziņas un sadarbības ētikas mācība, t.i. personības, ģimenes un partnerattiecību gravitācijas likumi (Dievatziņa, baušļi, sekularā ētika).

Pilnīgi visiem mums ir valsts, valoda un kultūra, kas mūs vieno, t.i. no šejienes persona apgūst Dievatziņu un altruisms, beznosacījuma Mīlestību- kalpošanu, mīlot savu valsti un tautiešus savus, līdz tik vienotus brāļus un māsas redz.

Juris Bramanis. Dziedniecībā un šamanismā mani ievadīja mana vecmāmiņa - vieda, spītīga un mīloša grieķiete. Sākot studēt psiholoģiju, pavisam noteikti tika atvērts mans ceļš. Un tas nekādi neaprobežojās ar teorētiskām un akadēmiskām zināšanām, man nācās meklēt un izaicināt sevi dziedniecībā un pirts zinībās, apguvu aromaterapiju un zināšanas par kristāliem Francijā, Somijā. Izgāju masiera sertifikāciju, kļuvu par improvizācijas deju režisoru un Tai Chi Cigun meistaru. Apguvis Nepālā Tibetas dziedošo bļodu dziedināšanu. Lai arī ko es darīju, es vienmēr kalpoju cilvēkiem.  Pateicoties tam, ka vienmēr esmu sekojis sava Augstākā Es vadītajam ceļam, esmu tas, kas es esmu. 

Un tad kā lielākā dāvana - Vipassana. Viss sastājas savās vietās un kļūst saprotams. 


Un Visi mēs Pasaules brāļi un māsas esam, t.i., kur katrs sevī- "Liels un Mazs", apzināmies, vai arī vēl esam Ceļā uz šo apzinātību; un kā pieredzi, tik katram svarīgo, mēs tikumību pret Dzīvi, Dabu un Vienotību, ka "Viss ir viens", te apgūstam.

Katrs savu pieredzi - savu īpašo uzdevumu esam atnākuši apzināties, savu Dvēseles uzdevumu - Dieva Gribu pildām.

Arī mūsu, Jura un Ingūnas, dzīve ir apzināta, savas Dievišķās gribas izpausme, un, dzīvojot dzīvi, dalāmies ar saviem augļiem un padomiem, kurus mūsu Ceļā Dievs Devis Otram Dot.

Mēs - Juris un Ingūna Bramaņi, individuālajās konsultācijās un grupu meditācijās, pildām savu Dvēseles uzdevumu, tulkojot un atverot Dievatziņu, kas nav zināta vai pārprasta, vai aizmirsta.

Mēs izvēlamies Dievišķo, kā savu vienīgo realitāti.


Marta Rāma. Esmu joprojām ceļā.  Esmu instruments, ja aktuāli ir dziedināt čakras ar jogas vingrinājumiem- tad es to daru, ja aktuāli ir kurt uguni, doties dabā un runāt ar stihijām- tad es to daru. 

Es esmu līdzsvarotāja, izlīdzinātāja. Ja kādā pusē ir mazāk, tad palīdzu pārcelt no tās, kur ir par daudz. 

Es nemēdzu stāvēt uz vietas, es kā vējš - mani ir grūti noķert. Es redzu pārmaiņas, redzu to, kas vēl ir darāms, lai dotos tālāk.