Brīvdabas parks "avatārs. 4 stihijas"

2022-02-21

Piecu gadu lolota doma beidzot ir realizējusies Bramaņos "Rozēs" dabas parka "avatars"

Vārds avatar ir cēlies no sanskrita, kas tulkojumā varētu nozīmēt kā dievišķās būtības izpausme uz zemes. Svarīgi uzsvērt, ka nozīmē ir pašā darbībā, pašā izpausmē, pašā iemiesošanās procesā.

Parks ir radīts, lai katrs cilvēks- vecs un jauns un pavisam mazs, varētu iepazīt sevi caur stihijām.

Pastaiga vai dzīvošanās parkā ir nemanāmi sakārtota četrās stihijās: zeme, uguns, gaiss un ūdens. Katrai stihijai ieteicams veltīt ne mazāk kā stundu.

Zemes stihijā mēs saplūstam ar visu, no nozīmē zeme un dzīve uz zemes, šeit mēs savu pasauli ieraugām un sajūtam caur dzīvniekiem, mūsu mazajiem brāļiem un māsām. Pastaigas un kopā būšana ar zirgiem palīdzēs atslēgties no sadzīves trokšņiem un kņadas. Tā ir individuāla pastaiga un individuāls piedzīvojums- pārdzīvojums. Līdz mēs apzināmies savu vienotību ar to, kas ir zeme, ko viņa nes, ko tur un, ko rada, līdz paši sajūtam sevī radītāja spēku, zemes pamatīgumu, zemes pieņemšanu.

Uguns stihijā mēs mācāmies pārvaldīt; mēs apgūstam savu gribu, savas dusmas, aizkaitinājumu, sajūsmu un prieku, kļūstam par savas uguns pārvaldnieku. Cauri ugunij mēs ejam kopā ar pavadoni ( jeb parkā mums ir Maģistrs, cilvēks, kurš ieved sakrālo zināšanu telpā. ). Caur uguni mēs iemācamies sevī "uzpūst" liesmu, kad esam vāji, kad nav spēka, caur uguni mēs iemācamies "apslāpēt" savu liesmu, kad tā sāk kļūt postoša un sāk apdraudēt gan sevi, gan citus.

Gaiss ir "būt gaisā", tā ir ļaušanās vējam priedēs iekārtos tīklos, šūpoties vienā ritmā ar vēju, saplūst ar koka ritmu, klausīties vēja šalkoņā. Atbrīvoties no bailēm no augstuma, ļauties gaisa burvībai un vēja pieskārieniem, vērot debesis un putnus, līdz vērot vienīgi sevi, savu elpu, kas ir kļuvusi par daļu no gaisa.

Ūdens stihijā mēs dodamies upē un ļaujamies straumei, upe mūs nes savā ritmā kā nu kuru, vienu ātrāk, kādam liekot "mētāties" no viena krasta uz otru krastu. Plūsmu apturēt nav iespējams, arī šāds brauciens beigu beigās tomēr beidzas. Ūdens mūs iemāca ļauties plūsmai, neprātuļot, netraucēt- vienīgi ļaušanās ir šīs stihijas spēks.

Izejot cauri visām stihijām, katrs nemanot ir atvēris sevī daļu no Lielā Radītāja spēka, apzinājies sevī nedaudz zemi, nedaudz uguni, nedaudz gaisu un ūdeni. Pēc apzināšanās var sākt ar šīm stihijām sadarboties, ieklausīties un kļūt par savas dzīves meistaru, kļūt par apzinātu Lielā Dieva ķermeņa daļu- par avataru.

Kā redzams projekts ir divās daļās, kur viena ir tiem, kas vēlās iepazīt savas sajūtas stihijās un otra ir tiem, kas vēlās ar tām strādāt, sevi atbrīvojot Patiesībā.

GODI.LV ir izstrādātā terapeitiskā programma ir domāta sevis atbrīvošanai no atkarības pēc informācijas, terapijas pamatā ir dabas parka "avatars" izstrādātās stihiju apzināšanās metodes, kas palīdzēs atjaunot sevī Vienotības plūsmu un palīdzēs atbrīvot ķermeni no ierakstiem, ievainojumiem un traucējumiem šūnu līmenī. Katrai stihijai tiek veltītas desmit dienas, kas ļauj mūsu dievišķo DNS atjaunot tās dievišķajā izpausmē, realizācijā, plūsmā. Ļaujot stihijām plūst netraucēti- kas arī ir Dievs plūsmā. 

Ja sajūti sevī aicinājumu piedalīties šī parka tapšanā, tad priecāsimies  par zirgu, kurš varbūt ir par vecu sportam un darbam, bet lieliski derēs pastaigām parkā. Priecāsimies arī par  ziedojumiem gan ar materiāliem (impregnēti mieti žogam, pats žoga materiāls), gan finansiālu atbalstu parka tapšanai, labiekārtošanai un uzturēšanai.