Jaunumi

Vai mana pasaule ir dievišķi skaista?

Gribētos teikt- jā! 

Taču, ja pavisam atklāti izvērtējam savu dzīvi, lai gan, precīzāk, vēlētos teikt - attiecības ar partneri, jāsaka: ir tomēr, kur piestrādāt.

Nav tā, ka es uzskatu, ka man ir slikts partneris. Gluži otrādi, viņš ir labs, rūpīgs, gādīgs vīrs/ sieva, viņš r lielisks tēvs/ māte saviem bērniem, taču kaut kas mūsu starpā ir noticis... Tas ir sācies jau kādu laiku atpakaļ, iespējams, jau krietnu laiku iepriekš, iespējams, ka radies kāda sīkuma dēļ, un tagad tas ir "izaudzis" par to, kāpēc es nevaru teikt, ka mana pasaule ir dievišķi skaista.

Kopā ir nodzīvoti daudzi gadi, izaudzināti bērni, sasniegti mērķi un tomēr svarīgākais- nosargāt Mīlestību, nav izdevies. Vai Mīlestību vispār var nosargāt, vai var visas dzīves garumā saglabāt dzirksteli? Daži attaisnodamies teiks, ka viss ir mainīgs, ka vienas jūtas nomaina citas, ka pēc tam iestājas miers utt., bet vai pēc, tā saucamā "miera iestāšanās" mūsos patiešām iestājas miers, vai mēs dzīvojam harmonijā un nevēlamies "tauriņus vēderā", par tiem nesapņojam?

Šoreiz stāsts nebūs par to, kā nosargāt Mīlestību, kura ir dzīva, kuru joprojām jūtam un par kuru esam sajūsmā. Šoreiz stāsts būs par to, kā atvērties Mīlestībai, kas ir pašā dziļumā "norakta", tik ļoti dziļi, ka ir sajūta, ka Mīlestības pat nav. Ar Mīlestību ir dīvaini- tā nebeidzas. Mēs, nespējot sevi atvērt Mīlestībai, nomainām partneri, cerībā, ka no jauna visu izdarīt būs vienkāršāk. Tiem, kas negrib vienkāršāk, bet grib mīlēt un mīl savu partneri, 29.oktobrī, plkst.10.00, organizējam ievadnodarbību lekciju ciklam "dzīvā Mīlestība". Pieteikšanās šeit.

P.S. Mēs varam izglītoties desmitiem kursos un semināros, varam sekot līdzi arvien jauniem skolotājiem un guru, varam paši konsultēt un mācīt, taču mieru mēs iegūstam ģimenē - mājās, tāpēc, kamēr man vīrs/ sieva nav mans dievs, tikmēr viss pārējais ir tukšs un mēs paši sevi noslogojam, lai nestrādātu ar vienīgo svarīgo jautājumu. Pasaule mainīsies, ja sāksi ar sevi!

  • 29.10.2022. Ievadlekcija. Sevis izzinoša nodarbība- vai man to vajag, vai man tiešām ir nepieciešams "atdzīvināt Mīlestību"? Es un Dievs. Es un es. Es un mans partneris. Meditācija: es un Mīlestība.
  • 12.11.2022. Izpratne par dievišķo. Pasaules kārtība: Tagadnes spēks. Rezonanses likums. Karmas likums. Meditācija: dievišķi perfektā pasaule
  • 26.11.2022. Izpratne par sevi. Kas es esmu? Cik tālu es esmu, kad es beidzos? Es mīlu sevi. Kā tas darbojas praksē? Metodes un prakses. Meditācija: es esmu dievišķi skaista
  • 10.12.2022. Ziemassvētkos uzdāvini sev Mīlestību. Izpratne "caur Tevi es mīlu Dievu; viņa lielumu un skaistumu es redzu Tevī" Kas ir mans partneris? Kur ir mans partneris manā dievišķās pasaules sistēmā? Vai mans partneris ir mans partneris? Meditācija: "mēs esam vienotībā"

Katrā nodarbībā ir paredzēta meditācija tāpēc savu ērtību labad, lūdzu paņemt uz nodarbību jogas paklājiņu, siltas zeķes un plediņu, kā arī termosā siltu dzērienu. Enerģijas apmaiņai 50EUR par nodarbību.  Papildus informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 29247634, pieteikties var aizpildot pieteikumu.


Brīvdabas parks "Avatārs. 4 stihijas"

Soli pa solim mēs pilnveidojam parku, lai stihijas būtu pieejamas pat taustāmā veidā, vēl gan tāls ceļš ejams, bet kopā mēs varam.

Priecāsimies par jebkuru atbalstu.

Nepieciešamais saraksts ziedojumiem:

Zemes stihijai, lai uzņemtu aprīlī zirgus, mums ir nepieciešams uzstādīt nožogojumu- 700gb. impregnēti mieti ( 1gb cena 2,40EUR), kopā 1680EUR +80EUR piegāde), žogs 2100m- kopā 2430 EUR, kopā 4190 EUR.

Uguns stihijai mums jau ir iegādāts inventārs 1870 EUR vērtībā, nepieciešami vēl 240EUR, lai arī Uguns būtu taustāma.

Gaisa stihijai meža izkopšanai un satīrīšanai jau izlietoti 120EUR, vēl nepieciešami 420EUR tīklu iegādei un uzstādīšanai.

Ūdens stihijai pontona uzbūvei nepieciešami 250EUR, uz šodienu piestātnes ir izkoptas un attīrītas no krūmiem un apaugumiem.

Uz šodienu ir iztīrīti 12 ha no apaugumiem, izcirsti krūmi, izveidotas takas. sagatavota Uguns taka pirmajiem apmeklētājiem, ir uzstādīts galds un krēsli piknikam. Kopā ieguldīti uz šodienu 4090EUR. Uz šodienu jau ir atvērtas pastaigu takas, lai apgūtu visu četru stihiju harmoniju.

Paldies tiem, kas jau saziedojuši un priecāsimies par atbalstu gan ar finansēm, gan ar darba spēku un materiāliem.

Konts ziedotājiem: Swedbanka, LV45HABA0551050071868, Biedrība "GODI.LV", reģ.Nr. 40008288974.

Sīkāk var uzzināt vai piedāvāt atbalstu, zvanot 29247634