Masāžas nodarbības ģimenēm, pāriem un individuāli.

Juris Bramanis, masieris kopš 1997.gada, un masieru treneris kopš 2002.gada aromaterapijā, karsto akmeņu masāžā (Hot stone masage) un kopš 2014.gada pasniedz Tibetas skanošo bļodu tehnikas nodarbības pašizdziedināšanā, meditācijā un grupu meditācijā. 

Nodarbības mazās grupās, sākot ar četriem cilvēkiem, nodrošinot praktisko masāžu, jūtot efektu viens uz otra. Masāžas nodarbības laikā tiek apgūts enerģētiskās masāžās vai aromaterapijas masāžas punkti un pati masāžas tehnika. Kā arī nodarbībās strādājam ar aromaterapijas bāzi, apgūstam diagnostikas pamatus un jūtam aromaterapijas efektu “uz ādas” . Nodarbībās tiek strādāts ar Jura Bramaņa kopš 1998.gada izvēlētu kosmētiku “Gerard” un Karla Hadeka aromaterapijas skolas enerģētiskās masāžas tehniku.
Pēc izvēles iespējams papildus apgūt karsto akmeņu masāžas tehniku, kas kopš 2009.gada ir pieprasīta profesionālu pirtnieku un ģimeņu lokā.
Vienas nodarbības laiks 4 stundas, līdzi ņemot ērtas maiņas drēbes, kas nodrošinās masāžas apgūšanu. 
Aromaterapijas eļļas, karstie akmeņi un Tibetas bļodas tiek nodrošinātas nodarbībā.
Enerģijas apmaiņai 50EUR, vēlamais nodarbību skaits, lai apgūtu tehniku un aromaterapiju ir trīs nodarbības, pāriem 80EUR. .