Tai dzi Ci-Gun prakse 

Juris Bramanis ir tiešais meistara Lenga Sju Guana skolnieks (1998-2000), kopš tā laika, kad meistars sertificēja Juri vadīt Ci-Gun nodarbības, metode ir kļuvusi latviski pieejama un praktizējama cauri  pārmaiņām, laikiem, ļaujot Jura un viņa skolnieku dzīvēs Dvēseles patiesībai manefestēties.  Līdz ar to metode sen vairs nav tikai vingrinājumu vai fiziskā ķermeņa dziedināšanas komplekss.

Šīs nodarbības uzrunu vēlos uzsākt ar vārdiem: “Paldies, katram notikumam, kas noticis manā dzīvē! Paldies, katram cilvēkam, kuru sastapu! Paldies, Mātei Zemei, par Dzīvību, kas ir manā ķermenī! Paldies, Dievam Tēvam, par Garu, ko Viņš manā ķermenī iepūtis kā elpu.”

Aicinu uz regulārām nodarbībām, kurās dalīšos ar spēka, elpošanas un meditāciju vingrinājumiem, mudrām un lūgšanām, kas man ļāvušas just prieku un pateicību par Dzīvi. 
Vingrinājumu kompleksa mērķis ir atbrīvoties no fiziskās dzīves un uz prātu vērstām ietekmēm par laiku, lai varētu sajust un dzīvot Dvēseles laikā. Lai katrs sajustu Dvēseles dzīvi kā Prieku, kā Vērtību, kā Pirmavotu, lai atmodinātu  sevī spēku dzīvot Dievišķi skaistu dzīvi uz Zemes jau šodien.
Centrālās Saules enerģija un Mātes Zemes sirds plūstošā enerģija, ir plazmas, kuras jūtam gan fizikāli, gan spējam redzēt vizuāli, taču tas nav mērķis, un noteikti nav skumju vai bažu, vai šaubu iemesls, ja kādreiz šīs enerģijas neredzam vai nejūtam, vai viņas ir plānas, vai kādreiz viņu klātbūtni nejūtam vispār. 
Prakse ir kā laiva, kas izved mūs cauri augšām un lejām; sekliem un dziļiem ūdeņiem; prakse drīzāk spēlē informatīvu lomu, ar kādām enerģijām šodien būs darīšana.
Nodarbība notiek divas reizes nedēļā, divas stundas, līdzi ērts apģērbs, termosā tēja, ūdens, pierakstu klade.
Enerģijas apmaiņai 5 EUR. Abonements mēnesim 30 EUR.


 .