Mans 2020.gada garīgās dzīves kalendārs.

Ej, Laimiņa, Tu papriekšu,

Es Tavās pēdiņās.

Nelaid mani to celiņu,

Kur aizgāja sveša diena.

Lai 2020.gads nebūtu svešs gads, bet būtu katra individuālās, Dvēseles talantu izpausmes gads, Dvēseles Mīlestības apzināšanās gads -   oktobrī tiek uzsākts četru nodarbību cikls.

Zinot, ka mazs un liels - viss ir viens, svarīgi ir apzināties arī to, kā Lielais ietekmē Mazo un kā Mazais reaģē uz Lielo.

Pirmajā nodarbībā runāsim par “Melno” mēnesi, kas jāņem vērā, ko vajadzētu darīt un no kā būtu jāizvairās. Kā noturēt psihi un neļaut “svešai salnai, jūsu ziedu raut”.

Otrajā nodarbībā iepazīsimies ar Saules Godiem, kāda ir individuālā ētika Saulgriežu laikā, kas un kad ir jādara, lai pēc iespējas pilnīgāk izmantotu Saulgriežu laika lūkas. Iepazīsimies ar praksēm, kas stiprina mūsu garīgo noturību stiprajās laika lūkās.

Trešajā nodarbībā runāsim par Pilnmēnesi, kāpēc un kā tas ietekmē cilvēka jūtu un emociju pasauli, kā palikt noturīgam un “nepavilkties” notiekošajam, kā nenoticēt, un galvenais, kā un ko lasīt, kad  “Saulīte man atsūtīja”. Kā iekšējo viedumu atvērt, iekšējo Sauli turēt, pāri dzīvei, dzīvju dzīvēm.

Noslēdzošajā nodarbībā uzzināsim, kā mēs sadarbojamies vai nesadarbojamies ar mūs ietekmējošām Vadošajām planētām Saules sistēmā un kā dzīvot: kuru darbu padarīju, to ielaidu rudenī, kuru dienu nodzīvoju, to ielaidu Mūžiņā.


Aicinu kļūt par savas dzīve vērotāju gada griezumā, triju gadu griezumā, divpadsmit gadu griezumā, dzīves griezumā, tādejādi kļūstot par dzīves pārvaldnieku, nevis tiekai reaģēt uz notiekošo.

Enerģijas apmaiņai 50EUR par nodarbību.

  .