„TaiDzi Ci Gun elpošanas vingrinājumi un nodoma spēks”

“Paldies, katram notikumam, kas noticis manā dzīvē! Paldies, katram cilvēkam, kuru sastapu! Paldies, Mātei Zemei, par Dzīvību, kas ir manā ķermenī! Paldies, Dievam Tēvam, par Garu, ko Viņš manā ķermenī iepūtis kā elpu.”


Retrītā dalīšos ar spēka, elpošanas un meditāciju vingrinājumiem, mudrām un lūgšanām, kas man ļāvušas just prieku un pateicību par Dzīvi.
Retrīta mērķis ir atbrīvoties no fiziskās dzīves un uz prātu vērstās ietekmes par laiku, lai varētu sajust un dzīvot Dvēseles laikā. 


Lai katrs sajustu Dvēseles dzīvi kā Prieku, kā Vērtību, kā Pirmavotu, lai atmodinātu  sevī spēku dzīvot Dievišķi skaistu dzīvi uz zemes jau šodien.


Vingrinājumu praktiskā apgūšana tiem, kas ir partnerattiecībās un tiem, kas vēlās veidot stabilas partnerattiecības.
Vienots nolūks, viena lūgšana un vienojošs gaismas ķermeņos rituāls, nodrošina Dievišķo harmoniju partnerattiecībās, vibrāciju, domu, jūtu, vārdu un darbu līmenī.

Partnerattiecības ētika sniedzās izpratnē: viena dvēsele divi iemiesojumi kā vienota izpausme. Kad jūtas, vārdi un darbi ir vienās vibrācijās, tad notiek informācijas apmaiņa jau ārpus vārdiem, ārpus fiziskā lauka, šādi iespējams ilgstoši atrasties abiem vienā informācijas un enerģijas laukā.

Vingrinājumu kompleksa mērķis ir atbrīvoties no fiziskās dzīves un uz prātu vērstām ietekmēm par laiku, lai varētu sajust un dzīvot Dvēseles laikā. Lai katrs sajustu Dvēseles dzīvi kā Prieku, kā Vērtību, kā Pirmavotu, lai atmodinātu  sevī spēku dzīvot Dievišķi skaistu dzīvi uz Zemes jau šodien. Centrālās Saules enerģija un Mātes Zemes sirds plūstošā enerģija, ir plazmas, kuras jūtam gan fizikāli, gan spējam redzēt vizuāli, taču tas nav mērķis, un noteikti nav skumju vai bažu, vai šaubu iemesls, ja kādreiz šīs enerģijas neredzam vai nejūtam, vai viņas ir plānas, vai kādreiz viņu klātbūtni nejūtam vispār. 

Tiek organizēti gan garāki retrīti, gan vienas dienas nometnes.


Nodarbības notiek Kr.Valdemāra iela 13, Cēsis. Nodarbībām nepieciešams viegls, ērts apģērbs un ērti vingrošanas apavi vai zeķītes. Enerģijas apmaiņai 55EUR, pārim 80EUR. 


 .