Tibetas dziedinošo bļodu pilnmēness meditācijas

Gadu simtiem tibetieši praktizējuši skaņu dziedināšanu un apziņas transformāciju ar Tibetas skaņošo bļodu palīdzību. Tibetas mūki jau izsenis novērojuši bļodu skaņu tūlītēju efektu meditācijas uzsākšanai un padziļināšanai, kas ļauj apziņai kļūt dzidrai un uztvertspējīgai Visuma informāciju jeb Īstenību.


Arī mūsdienu zinātne turpina atklāt skanošo bļodu dziedinošo spēku. To radītā rezonanse uzlabo cilvēka imunitātes funkcijas, pazemina asinsspiedienu un ievērojami samazina stresa līmeni, pamodinot ķermeņa dziļāko spēku sevi dziedināt.
Tibetas skanošo bļodu skaņas sinhronizē jutīgos smadzeņu viļņus, radot terapeitisku efektu prātam un ķermenim.
Juris Bramanis apguvis praktisko dziedināšanas kursu Kathmandu dziedināšanas centrā (Kathmandu Center of Healing). Sertificēts dziednieks ar pilnu visu 7 čakru skanošo Pilnmēness bļodu komplektu, ko Tibetas mūki darinājuši tradicionāli, atskaņojot mantras pilnmēness laikā, kad dziedinošā enerģija ir visspēcīgākā.


Šādas iesvētītās skanošās bļodas Tibetā sauc par dziedniecēm. Tās atzīmētas ar īpašu pilnmēness simbolu un iegravētu mantru uz bļodu sieniņām. Pilnmēness bļodas ir īpaši trauki, kur septiņi metāli sakausēti katrā bļodā. Katrs metāls atbilst planētas vibrācijas piesaistīšanai bļodas rezonanses laikā. Katras čakras bļoda ir atbilstošā čakras notī, un efektīvi harmonizē visu ķermeni- fizisko, jūtu un garīgo, personībai ļaujot just piederību Visumam, esot vienotībā un harmonijā ar sevi.

                Juris piedāvā meditācijas grupās un individuālo dziedināšanu, ko papildina ar konsultācijām psihosomatikā, palīdzot atgūt personības līdzsvaru- kā sevis iekšienē, tā Visumā. Enerģijas apmaiņai 35EUR


 .