Yin Shin Yiutsu pašpalīdzības tehnikas apguve

Nodarbību vada Dr.Ilze Ābele, homeopāte. Ilze savas trīsdesmit un vairāk gadu ārsta prakses pieredzē uzkrājusi ļoti daudz efektīvas metodes kā palīdzēt bērniem un pieaugušajiem izveseļoties, akūtās un smagās slimībās. 
Ar vienu- iedarbīgāko un tūdaļ efektu sniedzošo metodi Ilze dalīsies praktiskā nodarbību ciklā, kurā tiks praktiski apgūti pašpalīdzības pamati ( viena no Yin Shin Yiutsu sadaļām);  kā arī Ilze sniegs atbildes uz individuāliem, akūtiem jautājumiem par slimību cēloņiem un kā tos pārvarēt.
Caur šo metodes dziļumu Ilze praksē parādīs psihosomatikas: t.i,.prāta, jūtu, vārdu un darbu, un fiziskā ķermeņa izpausmju simbiozi, pierādot, cik svarīgi katram no mums dzīvot pēc Dvēseles plāna, nevis ciest un slimot no dualitātes sekām.  Tādējādi Ilze pierāda, cik svarīga ir cilvēka garīgā ētika, - elpošanas vingrinājumi, lūgšanas, meditācijas, garīgās literatūras lasīšana, garīgu retrītu apmeklējums gan grupās, gan individuāli. 
Yin Shin Yiutsu metode un skurpuloza, nopietna tās apguve veicina sapratni: “ko sēsi, to pļausi” un mudina uzņemties atbildību par saviem vārdiem, jūtām, domām un darbiem jau tagad.
Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta, līdzi ērts apģērbs, siltas zeķes, termosā tēja, ūdens, jogas paklājiņš un pierakstu klade.


 .